Post job offer for FREE
ÔŁĄ´ŞĆ Share covijobs with friends if you love this idea!

­čĺŞ Salary

14000-16800 PLN netto+ VAT/mc

­čľą´ŞĆ Online interview

­čĹŹ Yes

­čôć Posted

1 month 3 weeks ago

Description

Jeste┼Ťmy polsk─ů firm─ů dzia┼éaj─ůc─ů w bran┼╝y informatycznej, istniej─ůc─ů na rynku od 2010 roku, zatrudniaj─ůc─ů ponad 130 ekspert├│w wybranych dziedzin do r├│┼╝norodnych projekt├│w realizowanych zar├│wno w Polsce jak i Europie. Aktualnie do jednego z projekt├│w poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineera.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, wdra┼╝anie dzia┼éa┼ä zwi─ůzanych z budowaniem, wdra┼╝aniem i konfiguracj─ů aplikacji
  • Praca nad automatyzacj─ů proces├│w wytwarzania oraz wdra┼╝ania oprogramowania
  • Zarz─ůdzanie ┼Ťrodowiskiem opartym o kontenery

Czego oczekujemy:

  • Minimum 4 - letniego do┼Ťwiadczenia na podobnym stanowisku i bardzo dobrej znajomo┼Ťci za┼éo┼╝e┼ä metodyki DevOps
  • Do┼Ťwiadczenia w pracy z narz─Ödziami takimi jak: Jenkins, Docker
  • Znajomo┼Ťci administracji systemami Linux oraz do┼Ťwiadczenia w obszarze VMware
  • Umiej─Ötno┼Ťci analitycznego my┼Ťlenia oraz rozwi─ůzywania problem├│w
  • Zaanga┼╝owania i wsp├│┼épracy zespo┼éowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesuj─ůcy i perspektywiczny projekt
  • Swobodn─ů wsp├│┼éprac─Ö: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny

Do not wait, apply now

Want to apply for to Primaris?

Dawid Zamkowski

by Dawid Zamkowski